+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Kampanyalar ve Fırsatlar

Online Başvuru Formu

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Pearson Kursu

PEARSON PTE özel ders, sınava birebir derslerle kendi öğrenme hızına göre hazırlanmak isteyenler içindir.

Özel derslerimizin amacı PEARSON PTE sınavı için eksik olduğunuz noktaları belirleyerek; sınavda istediğiniz notu alabilmeniz için gerekli sınav İngilizcesine, PEARSON PTE TEKNİK ve TAKTİK bilgisine sahip olmanızı sağlamaktır.

Eğitim programı ve içeriği reading, writing, speaking, listening için uzmanlık alanları ayrı eğitmenler tarafından değerlendirilmesi sonucunda, eksik olduğunuz noktalar temel alınarak belirlenir.

Esnek bir yapıya sahip olan özel derslerin işleyişi, eğitmenlerimizin rehberliğinde seviye, hedef ve öğrenme alışkanlıklarınız dikkate alınarak şekillendirilir.

 

Mayıs ayından itibaren üniversitelerin hazırlık bölümlerinde okuyan öğrencilerin en çok zorlandığı unsur Proficiency Sınavını geçmektir. İngilizce Hazırlık Atlama da öğrencilerin işini kolaylaştıran en önemli unsur doğru eğitmenlerden doğru teknik ve taktikleri almaktır. Koç Üniversitesi Proficiency KursuYeditepe Üniversitesi Proficiency KursuSabancı Üniversitesi Proficiency KursuBahçeşehir Üniversitesi Proficiency KursuBilgi Üniversitesi Proficiency KursuÖzyeğin Üniversitesi Proficiency Kursu ( Trace Sınavı), Işık Üniversitesi Proficiency KursuŞehir Üniversitesi Proficiency Kursu tamamen siz değerli öğrencilerimizin hizmetindedir.

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.