+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency Kursu

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama kursu sınavı 2 kısımdan oluşmaktadır.

Hazrılık Atlama Kursu BİRİNCİ KISIM: YAZILI SINAV Genellikle sabah seansında yapılır.(09.00–12.00) Öğrenciler bu kısımda 60 çoktan seçmeli soru ve bir de Writing Task ile karşılaşırlar. Bahçeşehir Hazırlık Atlama Sınavı için hazırladığımız writing kalıpları sayesinde hiç ummadığınız kadar kolay bir şekilde bu sınav geçeceğinizi garanti ediyoruz. Im Global Language Center, siz değerli öğrencilerimizin yerine tüm kalıp cümleler, benzer sorular sayesinde Bahçeşehir Hazırlık Atlama Sınavını geçmek artık çok kolay. Süre 170 dakikadır. Bu sınavın ortalamaya etkisi %80dir. Bu 60 soru ve Writing Task okuma, kelime, İngilizce gramer, yazma ve dinlemeyi ölçmek için hazırlanmıştır.Bahçeşehir üniversitesi Proficiency kursu.

Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu İçeriği

KELİME: Genel ve akademik olmak üzere 10 soru çıkmaktadır. IM GLOBAL LANGUAGE CENTER olarak sadece Bahçeşehir Üniversitesi Hazırlık Atlama  İngilizce sınavı  için hazırladığımız materyaller sayesinde hiçbir kelime eksiğiniz kalmayacaktır.

OKUDUĞUNU ANLAMA: Ana fikir, çıkarım, ilişkilendirme ve bağlamdan ana fikre varma yeteneklerini ölçmektedir ve 20 soru sorulmaktadır.Bahçeşehir üniversitesi Proficiency kursu.

İNGİLİZCE GRAMER: 1 ya da 2 Close test dediğimiz testler ve aynı ifadeyi farklı biçimlerde karşılama yeteneği ölçülen dilbilgisi kısmı 15 soru içermektedir. ( Bu üç alan için 65 dakika süre verilmektedir.) Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency Sınavı için hazırladığımız kitap sayesinde gramer  sorununuz kalmayacak.Bahçeşehir üniversitesi Proficiency kursu.

DİNLEME: Not alma ve dinlerken çoktan seçmeli sorularda yapılan ölçme sürecine 45 dakika süre ayrılmıştır burada da öğrenciler 15 soru ile karşılaşmaktadır.Bahçeşehir üniversitesi Proficiency kursu.

WRITING TASK: En az 300–350 kelime içeren bir yazı yazmaları istenir. Bu genellikle argumantative essay türü dahilinde gerçekleşiyor. Yaklaşık olarak 5 paragraftan oluşan bir essay yazmanız gerekiyor.  Im Global Language Center olarak örnek yazılmış denemeler sayesinde bu sınavı geçmek çok kolay olacak.

İKİNCİ KISIM: KONUŞMA SINAVI Yazılı sınavdan sonra ikinci kısım olan SPEAKING kısmına geçilir. Sınav randevu ile yapılır. Önceden alınan randevular panoda duyurulur. Sınava girecek olan öğrenciler sınavdan 15 dakika önce sınav odasının önünde olmalıdır. Her öğrenciye 4–6 dakika civarında bir süre ayrılır.Bahçeşehir üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu.

KONUŞMA ÖLÇÜTLERİ: Bağlam ile ilgisi, akıcılık, kelime, dil bilgisi, telaffuz ve tonlama.Proficiency kursu

SÜREÇ: Öğrenci bir zarftan iki soru seçer ve soruları detaylı cevaplarlar.

KONULAR:  Sanat, Çevre, Spor, Suç, Eğitim, İş ve Meslekler, Seyahat, Medya, Dil, Reklamcılık, Savaşlar, Ekonomi, Felaketler gibi Güncel Olaylar…Bahçeşehir üniversitesi Proficiency kursu.

Proficiency kurslarımız (Hazırlık Atlama Kursu), Temmuz ayından itibaren başlamakta olup üniversitelerin Proficiency Sınavı tarihlerine kadar devam etmektedir. Programlarımız kişiye özel olduğu için, öğrenciler istediği zaman kursa başlama hakkına sahip olmakla birlikte girecekleri sınavdan en az 2 ay önce bu eğitimlere başlamaları kesinlikle tavsiye edilir.
Ayrıca öğrenciler istedikleri gün ve saatlerde ders alma imkanına sahiptirler. Bunun yanında öğrenciler hazırlık sürecinde sınırsız etüt imkanına da sahiptirler.

Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency Kursu (Hazırlık Atlama Kursu) Ders Programı ;

* Kurs süresince tüm metaryaller tarafımızdan ücretsiz olarak verilecektir.

* Dersler öğrencinin istediği gün ve saatlere göre ayarlanacaktır.

* Ödemeler  peşin ,kredi kartı , senet şeklinde olmaktadır

*  Özel derslerde her ders  55 dakikadır.

*  Özel derslerde başarı oranımız %90 üzerindedir.

 

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.