+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Işık Üniversitesi Proficiency Kursu

Hazırlık atlama sınavı üniversiteye yeni başlayan ve okulun verdiği sınava girmek isteyen öğrenciler için iki aşamalı olarak uygulanmaktadır. Her öğrenci önce, Seviye Belirleme sınavını (Placement Test) daha sonra da İngilizce Yeterlilik sınavını (Proficiency Test) alınır. Seviye Belirleme sınavının amacı öncelikle öğrencilerin İngilizce seviyesini belirlemektir. Sınav yaklaşık 1,5 saat sürer ve İngilizce dilbilgisi, okuma, dinleme ve yazma becerilerini ölçer. Seviye Belirleme sınavını geçemeyen öğrenciler doğrudan Hazırlık programına başlarlar.Işık Üniversitesi Proficiency Kursu  Seviye Belirleme sınavını geçen öğrenciler ise İngilizce Yeterlilik sınavına girerler.

Her bir üniversite için uzman eğitmenler sayesinde başarıya ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.Işık Üniversitesi Proficiency Kursu

Proficiency Kursu Işık Üniversitesi’nin eğitim dili İngilizce’dir. İngilizce Hazırlık Programı (EFL) olarak önceliğimiz sizlere akademik çalışmalarınızda kullanacağınız dil becerilerini (okuma-anlama, yazma, dinleme ve konuşma) kazandırmaktır.Proficiency Kursu Üniversitemize yeni başlayan her öğrenci, öncellikle İngilizce seviyesinin akademik çalışmalar için yeterli düzeyde olduğunu kanıtlamak zorundadır. Bunu, ya kurumumuz tarafından verilecek olan İngilizce Yeterlilik sınavı geçerek ya da dışarıdan alınacak sınavlarla (TOEFL veya IELTS) belgelemek zorundadır. IM GLOBAL LANGUAGE CENTER olarak sadece IŞIK Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı için hazırladığımız materyaller sayesinde hiçbir eksiğiniz kalmayacak.Işık Üniversitesi Proficiency Kursu

Hazırlık programına katılmadan, doğrudan bölümdeki derslerime başlamak için TOEFL sınavından CBT 213 veya IBT 79 almak gerekmektedir. IELTS sınavından ise 7 ve üzeri almak yeterlidir. Sadece IŞIK ÜNİVERSTESİ için hazırladığımız materyaller sayesinde işinizi TEKNİK, TAKTİK ve analiz yöntemiyle kolaylaştırıyoruz.

Hazırlık programında öğrenciler ‘Track’ adı verilen 4 ayrı seviyeye ayrılır.
Track 1: Başlangıç seviyesi
Track 2: Alt-Orta seviyesi
Track 3: Orta seviye
Track 4: İleri seviye

Işık Üniversitesi Proficiency Kursu (Hazırlık Atlama Kursu) Ders Programı ;

Proficiency kurslarımız (Hazırlık Atlama Kursu), Temmuz ayından itibaren başlamakta olup üniversitelerin Proficiency Sınavı tarihlerine kadar devam etmektedir. Programlarımız kişiye özel olduğu için, öğrenciler istediği zaman kursa başlama hakkına sahip olmakla birlikte girecekleri sınavdan en az 2 ay önce bu eğitimlere başlamaları kesinlikle tavsiye edilir.
Ayrıca öğrenciler istedikleri gün ve saatlerde ders alma imkanına sahiptirler. Bunun yanında öğrenciler hazırlık sürecinde sınırsız etüt imkanına da sahiptirler.

ü  Kurs süresince tüm metaryaller tarafımızdan ücretsiz olarak verilecektir.

ü  Dersler öğrencinin istediği gün ve saatlere göre ayarlanacaktır.

ü  Ödemeler  peşin ,kredi kartı , senet şeklinde olmaktadır

ü  Özel derslerde her ders  55 dakikadır.

ü  Özel derslerde başarı oranımız %90 üzerindedir.

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.