+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Şehir Üniversitesi Proficiency Kursu

İstanbul Şehir Üniversitesine kayıt olan öğrencilerin İngilizce yeterliliği olmayan yada yeterli olmayan öğrencilerin akademik hayatlarında ve sonrasında ihtiyaç duyacakları İngilizce bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik bir yabancı dili geliştirme programıdır. IM GLOBAL LANGUAGE CENTER olarak sadece ŞEHİR Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı için hazırladığımız materyaller sayesinde hiçbir kelime eksiğiniz kalmayacak.

İngilizce Yerleştirme Sınavı

Üniversiteye kayıt olduktan sonra hangi kura devam edeceklerini belirlemek amacıyla öğrenciler bir yerleştirme sınavına tabi tutuluyor. Öğrenciler, bu sınavda dil bilgisi, sözcük bilgisi, okuma, dinleme ve yazma konularında test ediliyorlar. Sınavın toplam süresi 60 dakika. IM GLOBAL LANGUAGE CENTER olarak sadece ŞEHİR Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı için hazırladığımız materyaller sayesinde hiçbir kelime eksiğiniz kalmayacak.

Başlangıç kurundan başlayan bir öğrenci, bütün kurları başarıyla tamamladığı takdirde, yaz okulu sonunda IELTS’e girmeye hak kazanmaktadır. IM GLOBAL LANGUAGE CENTER  olarak sadece ŞEHİR Üniversitesi İngilizce Yeterlilik Sınavı için hazırladığımız materyaller sayesinde IELTS Sınavını geçmek  için hiçbir eksiğiniz kalmayacak.

Her öğrenciye bir düzeyi (kuru) iki kez okuma hakkı verilmektedir.

İkinci kez aynı kurda başarısız olan öğrenci, dışarıdan hazırlanarak o kurun ara sınavına ve kur sonunda verilen MET’e girer. Öğrencilerin bir akademik yılda en az iki kuru başarıyla tamamlaması gerekmektedir.

Şehir Üniversitesi Proficiency Kursu (Hazırlık Atlama Kursu) Ders Programı ;

Proficiency kurslarımız (Hazırlık Atlama Kursu), Temmuz ayından itibaren başlamakta olup üniversitelerin Proficiency Sınavı tarihlerine kadar devam etmektedir. Programlarımız kişiye özel olduğu için, öğrenciler istediği zaman kursa başlama hakkına sahip olmakla birlikte girecekleri sınavdan en az 2 ay önce bu eğitimlere başlamaları kesinlikle tavsiye edilir.
Ayrıca öğrenciler istedikleri gün ve saatlerde ders alma imkanına sahiptirler. Bunun yanında öğrenciler hazırlık sürecinde sınırsız etüt imkanına da sahiptirler.

*  Kurs süresince tüm metaryaller tarafımızdan ücretsiz olarak verilecektir.

*  Dersler öğrencinin istediği gün ve saatlere göre ayarlanacaktır.

*  Ödemeler  peşin ,kredi kartı , senet şeklinde olmaktadır

*  Özel derslerde her ders  55 dakikadır.

*  Özel derslerde başarı oranımız %90 üzerindedir.

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.