+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Toefl Kursu

TOEFL PBT kursumuzun temel amacı, siz
öğrencilerimizin ihtiyacı olan puanı gereksiz materyal

veya alıştırmalarla uğraştırmadan, TOEFL reading, writing, speaking ve listening bölümleriyle ilgili teknik ve taktik eğitimi sunmaktır.

TOEFL IBT sınavı daha önceki şeklinden farklı olarak konuşma bölümünün var olması ve daha aktif bir makale bölümü ile karşımıza çıkması sadece bireysel çalışma ile başarılacak bir sınav olmayı zorlaştırmıştır. Bu eksikliği gidermek için IM GLOBAL LANGUAGE CENTER olarak sizleri TOEFL sınavında zorluk çekmemenizi amaçlar.

TOEFL IBT Eğitmenleri?

TOEFL kurslarında, genel İngilizce eğitmenleri ve sınav eğitmenleri ayırımında dikkat edilmemektedir. Bu ayrımın yapılmaması öğrencilerin gereksiz vakit kaybına sebep olur.  Im Global Language Center, olarak eğitmenlerimiz TOEFL sınavından en az 110 almış, ölçme ve değerlendirme konusunda yüksek lisans eğitimleri vardır.Kayıt olmadan önce deneme dersi yapıp eğitmen seçebilirsiniz.

TOEFL IBT Kursunun İçeriği ve Eğitim Programı?

Barron's TOEFL IBT,   Kaplan TOEFL IBT, Cambridge Preparation forthe TOEFL Test, TheOfficial Guide tothe TOEFL IBT kitapları öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bu kitaplara ek olarak kendi hazırladığımız ek kaynaklar,  TOEFL kelime çalışmaları, okuma parçaları, sadece kendi öğrencilerimiz için hazırlanmış listening çalışmaları öğrencilerimize sunulmaktadır.  Sınavda çıkabilecek soru türleriyle ilgili çalışmalar yapılır ve bu soru türlerine özgü ipuçları, teknik ve taktikler sunulur.

 

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.