+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Junior İngilizce Kursu Hakkında

Im Global Language Center Online English dil öğretim kursu nedir?

 

Im Global language Center 5-10 yaş grubunda çocuklar için Online İngilizce dil öğrenim servisidir. Im Global Language Center Junior çocukların İngilizcede beş kilit beceri konusunda uzmanlaşmalarına imkan veren komple bir İngilizce öğrenim kursudur.

Çocukların sadece sınıfta değil, hayatlarında da mümkün olan en iyi geleceğe hazırlanmalarını istiyoruz. Onlara erken yaşta İngilizce öğretmek tam da bunu sağlar. Im Global Language Center Junior programını bu nedenle yarattık.


Im Global Language Center: Çocuklar İçin Online İngilizce Eğitimi

Çocukların İngilizceyi öğrenmesine farklı bir boyut kazandıran Im Global Language Center, herhangi bir İngilizce eğitim merkezine gitmeden online dil öğrenme fırsatı sunuyor.Im Global Language Center ile çocuğunuz istediği zaman istediği yerde İngilizceyi öğrenme imkanı bulabilecek.

Günümüzde çoğu anne ve baba, çocuklarının çok küçük yaştan itibaren İngilizceyi öğrenmesi ve İngilizceye olan yatkınlığını arttırmak için birçok farklı eğitim desteği alıyor. Konuşmayı daha yeni öğrenen bebeklerde dahi işe yarayan bu yöntemler, özellikle 5-10 yaş grubu çocuklarda son derece etkili olduğu görünüyor. Çocuğunuzun ikinci bir dili öğrenmesine katkıda bulunan Im Global Language Centeronline İngilizce platformu her ebeveynin bu isteğini profesyonelce karşılıyor!Im Global Language Center: Çocuklar İçin Online İngilizce Eğitimi

Bazı çocuklar İngilizce öğrenme veya İngilizce konuşma konusunda zorluk yaşamaktadır. Genellikle çocukların İngilizce dili konusunda bu durumu yaşamasının en temel sebebi utangaçlık ya da hata yapmaktan korkma durumları sebebiyet vermektedir. Birçok ebeveynin genel sorunu olarak görülen bu durum, sanılandan daha kolay bir şekilde çözüme kavuşabilmektedir. Eğer siz anne ve babalar, çocuğunuzun İngilizceye karşı olan ön yargılarını kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak istiyorsanız, evinizde olumlu ve teşvik edici bir atmosfer yaratarak çocuğunuzun daha güvende hissetmesine yardımcı olabilirsiniz.

Peki ya çocuğumun İngilizce öğrenme ve konuşma konusunda nasıl güvende hissetmesini sağlayabilirim? diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu durum artık sandığınızdan daha kolay olacak. Nasıl mı? Im Global Language Centeronline İngilizce öğrenme platformu, 5-10 yaş arası çocuklara evden canlı ders imkanı sunuyor. Çocuğunuzun sizlerin yanında evinizin bir köşesinde istediği zaman İngilizce dersi almasına olanak sağlayan bu site, İngilizce gramer yapısından okuma ve yazmaya, gündelik hayatında gelişen durumları İngilizce olarak anlatmaktan basit düzeyde İngilizce kitaplar okumaya kadar birçok farklı alanda destek imkanı sunuyor.

Çocuğumun İngilizceyi öğrenmesi için ne yapabilirim?

Çocuğumun İngilizceyi küçük yaşta öğrenmesi için ne yapabilirim? Bu soru kuşkusuz çoğu anne ve babanın kafasını karıştırıyor. Her şeyden önce küçüklükten itibaren alınan bir eğitimin ileri ki yaşlarda daha kolay kullanılmasına ve hayata geçirmesine yardımcı olacağını unutmayın. Bu sebeple çocuğunuzun ikinci bir dili öğrenmesi için daha fazla vakit kaybetmesine izin vermeyin! Peki ya nasıl? Henüz daha çok küçük yaşlarda olan çocuklarınızı İngilizce kurslarında sıralara mı oturtacaksınız? Elbette ki hayır..

Dünyanın en ünlü çocuk İngilizce eğitim platformu Im Global Language Center, 5-10 yaş grubu arasında ki çocuklar için online İngilizce kursu veriyor! Evetevet yanlış duymadınız. Siz ne zaman isterseniz evinizi bir köşesinde çocuğunuzla beraber özel derslere katılabilirsiniz. Peki ya bu eğitimin bedeli ne kadar olacak diye soruyor olabilirsiniz. Im Global Language Center bu konuda her ebeveynin kolaylıkla karşılayabileceği ücret seçenekleriyle 49TL'den başlayan İngilizce eğitim dersleri sunuyor.

İlk olarak çocuğunuz Okul Öncesi İngilizce Eğitim derslerine katılarak yeni bir dille tanışıyor. Aradan geçen 20 hafta sonunda İngilizce 1.Seviye derslerine dahil olarak temel İngilizce yapılarını öğreniyor. Peki ya bu kadar mı? Hayır daha bitmedi. Çocuğunuz İngilizce 1.seviyeyi tamamlamasının ardından 20 haftalık yeni bir İngilizce seviyesine geçiyor. Toplamda Okul Öncesi İngilizce ve 4 farklı seviyeden oluşan bu eğitim, anadili İngilizce olan veya anadili İngilizce kadar iyi konuşan hocalar tarafından Im Global Language Center sitesinde veriliyor! Im Global Language Center çocuklara İngilizceyi sevdiriyor!

Çocukların İngilizceyi öğrenmesine farklı bir boyut kazandıranIm Global Language Center , herhangi bir İngilizce eğitim merkezine gitmeden online olarak dil öğrenme fırsatı sunuyor. Çocuğunuzla beraber ister tatilde ister evde olun. Dilediğiniz noktadan tek tıkla bağlanabileceğiniz Im Global Language Centeronline İngilizce dersleri sayesinde 5-10 yaş grubu arasında ki çocuğunuza İngilizce öğrenme ve konuşma konusunda destek olabilirsiniz. Son derece makul fiyatlara ikinci bir dil öğrenme fırsatı sunan site, pedagog ve deneyimli öğretmen kadrosuyla birebir özel ders fırsatı sağlıyor. Siz anne ve babaların çocuğunuzla beraber katılabileceği bu eğitim programında Okul Öncesi İngilizce Eğitim, İngilizce 1. Seviye, İngilizce 2.Seviye, İngilizce 3.Seviye ve İngilizce 4.Seviye dersleri veriliyor. Ders başına 42 TL'den başlayan fiyat seçeneklerine sahipIm Global Language Center , Avrupa CEFR Standartları'na uygun müfredatıyla çocuklara İngilizceyi sevdirmeyi başarıyor!

Im Global Language Center çocuğunuzun evde bilgisayar, tablet yada akıllı cihazlar üzerinden kolayca İngilizce öğrenmesine yardımcı oluyor. Nasıl mı? Im Global Language Center eğitim programında görev alan öğretmenler, anadili İngilizce veya İngilizce bilgisi anadil seviyesinde olan profesyonel eğitmenlerden oluşuyor. Çocuğunuzu yanınıza alarak Im Global Language Center çocuklar için online İngilizce derslerine katılabilir, öğretmeniyle pratikler yapmasına yardımcı olabilirsiniz. Öte yandan  çocuklar için online İngilizce platformu, çocuğunuzun katılacağı ilk dersi ücretsiz olarak sunuyor.Çocuğumun İngilizce konuşmaktan zevk almasına nasıl yardımcı olabilirim?

Her şeyden önce siz değerli ebeveynlerin, dil öğrenirken hata yapmanın son derece normal bir durum olduğunu bilmesini isteriz. Herkes zaman zaman hata yapar ve yaptığı hatalar sonucunda yeni şeyler öğrenir. Siz anne ve babalarında çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi konusunda yapacağı hatalara bu şekilde bakması gerekmektedir. Örneğin çocuğunuz İngilizce gramer yapıları hakkında bilgi sahibi değil mi? ya da İngilizce konuşma konusunda kendini hazır hissetmiyor mu? asla ona baskı yapmayın. Aksine çocuğunuzu rahatlatarak bu dili kolayca öğrenebileceğine ve üstesinden gelebileceğine teşvik edin. Bu konudaIm Global Language Center çocuğunuza tam destek sağlayacaktır!


İngilizceyi stressiz bir şekilde nasıl pratik yapabiliriz?

 • Çocuğunuza İngilizceyi sevdirmek ve onu eğlenceli bir hale getirmek için Im Global Language Center çocuklar için İngilizce öğrenme platformuna başvurun.
 • Çocuğunuza daha uzun cevaplar vermesi için baskı yapmayın. Şuan söyleyebildiği tek şey bir kelimeyse bu durumu sorun etmeyin.
 • Çocuğunuzun söylediklerinden memnun olduğunuzu bilmesi için sakin ve pozitif olun. (kısa da olsa!)
 • Çocuğunuz konuşurken sözünü kesmeyin. (veya başka birinin sözünü kesmesine izin vermeyin)
 • Çocuğunuzun İngilizce konuşken yaptığı hataları daha sonra hatırlatın. Konuşma esnasında asla onu durdurmayın. Eğer konuşma esnasında çocuğunuzu durdurusanız, ilerleyen süre zarfında İngilizce öğrenme konusunda güvensizlik yaşayabilir!
 • Çocuğunuza İngilizcede iyi bildiği kelimeleri ve gramer yapılarını kullanmasına yardımcı olun.
 • Çocuğunuzun İngilizce konusunda yaşadığı sıkıntıları tekrar gözden geçirin. Gerekirse hatalarını netleştirmek için yeniden teşvik edin.
 • Çocuğunuzun İngilizce konuşması süresini çok uzun tutmayın. Örneğin çocuğunuzdan size yolculuk esnasında gördüklerini söylemesini isteyin. O araba kırmızı! Üç otobüs gördüm! ..

Her şeyden önce çocuğunuza İngilizceyi sevdirmek ve öğretmek için yardımcı olun, cesaretlendirin ve daima olumlu kalın. Çocuğunuzla İngilizce hakkında konuşun ve ona güvenin: kendisini bu dilde daha güvende hissetmesi için Im Global Language Center Juniorçocuklar için profesyonel İngilizce eğitim setine dahil edin.Konuşma etkinliklerini  nasıl eğlenceli hale getirebiliriz?

Çocuklarda İngilizce konuşma konusunda endişelenme ve sıkılma durumu, kuşkusuz ebeveynlerin en sık yakındığı durumlar arasında yer alıyor. Peki ya çocuğuma İngilizce konuşma konusunda nasıl yardımcı olabilir? der gibisiniz. Bu konuda her anne ve babanın çocuğuna karsı komik, açık yürekli ve öngörülmeyen cevaplar vermesi konusunda teşvik edilmesi önerilmektedir. Peki ya nasıl? Bu durumu örnekleyecek olursak İngilizce kelimeleri mutlu bir yüzle, üzgün bir suratla veya fiziksel hareketlerle farklı şekilde söyleyebilirsiniz. Kısacası siz ebeveynlerin bu noktada hayal gücünü kullanması ve eğlenmesi en önemli nokta olmaktadır. Çocuğunuza karşı stresli ve olumsuz konuşmalar sergilemek yerine komik surat ifadeleriyle yaklaşmanız, çocuğunuzun İngilizce dilini tekrar tekrar tekrarlamaktan mutluluk duymasına yardımcı olduğunu görebilirsiniz. 

Öte yandan çocuğunuz çizgi filmlerden, müziklerden veya kitaplardan hoşlanıyor olmalı. Çocuğunuza sevdiği müzik, kitap ya da çizgi filmleri İngilizce olarak aktarmanız, onların bu dile daha çok motive olmasına yardımcı olacaktır. Öte yandan çocuğunuzun en sevdiği oyuncak karakterlerini İngilizce olarak konuşturarak onları İngilizce öğrenmeye teşvik edebilirsiniz.

Anne ve baba olarak çocuğunuzun oyuncaklarıyla İngilizce konuşmayı ve onu güldürmeyi ihmal etmeyin! Birçok küçük çocuk, öğrenme yetisini yaratıcı faaliyetlerle birleştirdiğinde dili daha kolay öğrenmektedir. Çocuğunuzu eğlendirmek için neler yapmayı sevdiğini iyi düşünün. Bu genellikle şarkı söylemek, oyun oynamak, yüksek sesle kitap okumak veya evcilik gibi etkinlikler olabilir. Tüm bu aktiviteleri İngilizce olarak yapmayı deneyin.Hatalarını nasıl düzeltebilirim?

Çocuğunuz İngilizce öğrenme konusunda zorluk yaşıyor olabilir. Hatta bu zorluklar karşısında birçok hata da yapıyor olabilir. Bu konuda siz anne ve babalara büyük bir sorumluluk düştüğünü unutmayınız. Eğer ki çocuğunuzun İngilizce'de yaptığı hataları düzeltmek istiyorsanız, her hatasını düzeltmek yerine kızmadan sakin bir dille öğrenmeye teşvik etmelisiniz. Peki ya öğrenmeye nasıl teşvik edeceğinizi sorar gibisiniz. Çocuğunuz İngilizce konuşma ve yazma konusunda sayısız hata yapsa dahi konuşmasını bitirene kadar bekleyin, ardından sözcüğü veya cümleyi doğru şekilde söyleyin ve tekrar etmesini isteyin. Çocuğunuzun hatalarına karşı "Öyle değil" veya "Yanlış" gibi cevaplar vermeyin. Bunun yerine "Dinle..." veya "Tekrar deneyelim" seçeneklerini sunun.

IM GLOBAL LANGUAGE CENTER İngilizce eğitim programlarının amacı 5-10 yaş grubundaki öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.lm Global Language Center Junior İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern onlınesınıflarda verilmektedir.

5-10 yaş grubu okul öncesi ve ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen JuniorIm Global Language Center eğitim programlarında her bir kur 20 haftadan oluşmakta olup, 4 seviye içermektedir.

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Çocuklar için İngilizce öğrenme platformu Im Global Language Center ilegerçek sonuçlar.

 • 5-10 yaş arası çocuklar için geliştirilmiş özel müfredat
 • Pedagog ve deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış bireysel ders programı
 • %100 İngilizce dersler
 • Online, evinizin konforunda size ve çocuğunuza uygun saatte

Müfredat

Im Global Language Center Juniormüfredatı mevcut seviyeleri, Avrupa Dil Portfolyosu (CEFR Standardı) kurları A1 ve A2’ye uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kurlar, Cambridge English YLE Movers ve YLE Flyers testleri ile aynı seviyededir. Eğitimini verdiğimiz seviyelerin her biri 10 Blok ve her Blok 4 üniteden oluşmaktadır. Her seviye toplamda 40 ders saatinde tamamlanmaktadır.

 

Okul Öncesi

LET'S BEGİN

ÜNİTE

10

20 HAFTA

DERS

25

DAKİKA

Yeni başlayanlar için

Seviye bitiminde çocuğunuz:

 • Kendini tanıtabilir, etrafındaki nesnelerle ilgili temel sorulara cevap verebilir
 • Temel renk ve şekilleri tanımlayabilir, 10 a kadar sayabilir
 • (İngiliz alfabesinde)A’dan Z’ye kadar harfleri bilebilir
 • Etrafında gördüğü nesnelerin isimlerini okuyabilir

Seviye 1

LET'S CONTİNUE

10

ÜNİTE

20 HAFTA

DERS

25

DAKİKA

Seviye bitiminde çocuğunuz:

 • İletişimdeki basit ifadeleri anlayabilir, temel sınıf kurallarını anlayıp uygulayabilir, kibar bir şekilde temel düzeyde iletişim kurabilir, basit ricaları anlayıp yerine getirebilir
 • Etrafındaki nesneler, ev, yiyecek tercihleri, oyuncaklar, aile, yaş, kıyafet ve yüzde bulunan organlar ile ilgili temel seviyede cümleler kurabilir ve bu seviyede kurulan cümleleri anlayabilir
 • 'Can' ve 'can not' ifadelerini kullanarak yetenekler hakkında konuşabilir
 • 20‘ye kadar sayabilir
 • Bu seviyeye uygun kelimeler ve sözcük grubunu öğretmenini dinleyip tekrar edebilir
 • 3 veya 4 harflik kelimeleri ve bu kelimelerden oluşan ifadeleri okuyabilir
 • İşlenen konulardaki anahtar kelimeleri okuyabilir

Seviye 2

STARTERS

10

ÜNİTE

20 HAFTA

DERS

25

DAKİKA

 

Seviye bitiminde çocuğunuz:

 • Bildiği konular hakkında basit diyalog kurabilir örnek olarak; yiyecek isterken ne kadar ve kaç tane sorularını cevaplayabilir ve kendisi hakkında konuşabilir
 • Daha önce işlenen konuları geliştirip detaylandırabilir (sınıf,aile,yiyecek)
 • Geniş zamanı kullanarak düzenli şekilde yaptıklarını tarif edebilir ve şimdiki zamanı kullanarak ‘su an’ yapmakta olduğu eylemi ifade edebilir
 • 'Was / were' kullanarak geçmiş zamanda yaptıklarını ifade edebilir
 • Hayvanlar hakkında konuşup onları kıyaslayabilir, kendi tercihlerini ifade edebilir
 • İnsanların görünüşlerini tarif edebilir
 • Saati söyleyebilir
 • Yönleri bili
 • 4-5-6 harflik kelimeleri ve bu kelimelerden oluşan cümleleri okuyabilir
 • İşlenen konulardaki anahtar kelimeleri okuyabilir

Seviye 3

MOVERS

10

ÜNİTE

20 HAFTA

DERS

25

DAKİKA

Seviye bitiminde çocuğunuz:

 • Sınıftaki görevler, ödevler ve tatiller gibi okul aktiviteleri ve günlük aktiviteler hakkında soru sorabilir
 • ‘I thinkso’ ve ‘Youareright ‘ gibi ifadelerle bir düşünceye katıldığını veya katılmadığını ifade edebilir
 • Sınıfta öğretmenin ‘bunu yapma(ma)lısın’ gibi uyarılarını anlayıp bu uyarılara göre davranabilir
 • Birisi basit ifadelerle ailesi, arkadaşları, kıyafetleri, haftasonu planları hakkında konuşulursa bu konuşmayı anlayıp katılım sağlayabilir
 • İşaretleri ve basit notları anlayabilir
 • Düzenli olarak yaptıklarını ifade ederken geniş zamanı, o an yaptıklarını ifade ederken şimdiki zamanı kullanır
 • Gelecekteki ifadeler için gelecek zamanı kullanabilir
 • Geçmişteki olaylar ile ilgili konuşabilir
 • Kıyaslama cümleleri kurabilir
 • Sıfat tümceleri kullanarak karmaşık cümleler kurabilir
 • Zorunluluklar ve kuralların yanı sıra, favori aktiviteleri, amaçları hakkında konuşabilir
 • İşlenen konuların anahtar kelimelerini okuyabilir
 • Günlük aktiviteler, kıyafet, hafta sonu planları hakkında basit metinleri okuyup, doğru yanlış / anlama sorularını cevaplayabilir
 • Resimlerin yardımıyla basit hikayeleri ve kısa yazıları anlayabilir
 • Kısa metinlerdeki eksik olan kelimeleri bulup tamamlayabilir

Seviye 4

FLYERS

10

ÜNİTE

20 HAFTA

DERS

25

DAKİKA

 

Seviye bitiminde çocuğunuz:

 • Daha önce aşina olduğu durumlarda ve konularda iletişim kurabilir
 • Kişisel planları için (örneğin tatil planını anlatırken) Şimdiki Zamanı kullanabilir
 • ‘Goingto’ içeren cümlelerle amacını ifade eden gelecek zaman cümleleri kurabilir
 • Yakın geçmişi ifade etmek için 'ThePresent Perfect Tense' kullanabilir
 • Basit şekilde problemini ifade edebilir
 • Anlamadığı veya yapamadığı bir şeyi ifade edebilir, nazik biçimde yardım isteyebilir
 • Temel koşul/şart cümleleri kurabilir
 • Tavsiyelerde bulunabilir
 • Davet etme, öneride bulunma, özür dileme ifadelerini kullanabilir
 • Daha önceden bildiği konular hakkındaki uzun metinleri anlayabilir
 • Öğretmenin verdiği resimler veya kelimeleri kullanarak İngilizce bir hikaye oluşturabilir
 • İşlenen konudaki anahtar kelimeleri okuyabilir
 • Aşina olduğu konu hakkındaki basit metinleri okuyabilir ve soruları yanıtlayabilir
 • Resimler yardımıyla daha uzun hikayeleri ve yazıları anlayabilir
 • Yazıdaki eksik olan kelimeleri ve ifadeleri ekleyebilir

Yöntemimiz

Im Global Language Center öğretim yöntemi, etkinliği kanıtlanmış iletişimsel yaklaşım ile tüm fiziksel tepki (TPR) yaklaşımının bir kombinasyonundan oluşmaktadır.

Im Global language Center ve öğretmenleri, çocuğunuzun tüm dikkatini aldıkları bireysel dersler sunar. Bu da öğretmenin öğrenciyle iletişim kurma fırsatını artırır ve öğrenci daha fazla geri bildirim alır. Böylelikle son derece etkili bir öğrenim yöntemi mümkün olur.

Okulumuzda görevli tüm öğretmenlerimiz İngilizce’yi ya anadil olarak ya da anadil düzeyinde kullanıyor. Bu yaklaşım, çocuğunuzun İngiliz diliyle tam etkileşim sonucunda dil becerilerinin hızla gelişmesini sağlar. Öğretmen, ilk dersten itibaren öğrenciyi İngilizce iletişim kurmaya motive edecektir.

Im Global Language Center sadece halihazırda İngilizce konuşabilen ileri düzeydeki çocuklar için değil, aynı zamanda sıfırdan başlayarak dil öğrenmeye çalışanlar için de tasarlanmıştır. Öğretmenler ders sırasında öğrenci katılımını sağlamak için interaktif görsel içerikler, TRP fiziksel tepki yaklaşımları ile çocuğunuzun işbirliğine dayalı öğretici oyunlar gibi öğrenme süreçlerinden oluşan farklı yaklaşımlar kullanır.

Im Global Language Center, yeni başlayanların okuma becerilerinin daha iyi gelişebilmesi için harflerin adlarının yanı sıra, sahip oldukları seslerin de öğrenilmesi için kullanılan modern karma fonetik yaklaşımına sahiptir ve bu da çocuğunuzun okumaya daha hızlı başlamasına imkan tanır. Yazma becerisinin geliştirilmesi için Im Global Language Center dijital kalemi kullanılır.

Nasıl İşliyor

Im Global Language Center, çocuğunuzu İngilizce konuşmaya teşvik ederek öğrenmenin etkili bir yolunu sunuyor. Dersler, interaktif sanal sınıf ortamında, uzaktan öğretim için Avrupa standartlarına uygun olarak hazırlanmış bir ders planına göre işleniyor.

Eğitim metodumuzda öncelikli amacımız, çocuğunuzun bu dili severek, anlayarak ve uygulayarak öğrenmesidir. Bu yüzden derslerde bir öğretim yöntemi olarak oyunlar kullanılarak çocuğunuzun, öğretmenini İngilizce dilinde zorlanmadan anlaması ve iletişim kurması sağlanıyor.

 

Sunduklarımız

Im Global Language Center Hedefimiz, çocukların İngilizceyi sezgisel olarak öğrendikleri bir ortam yaratmak, tıpkı anadillerini öğrenirken içinde bulundukları ortam gibi.
Bu amaca ulaşmak için sürekli olarak yeni teknolojiler geliştiriyor, ders içeriklerini iyileştiriyor ve öğretmenlerimizi itinayla seçiyoruz.

 

Eşsiz ve interaktif bir eğitim platformu

Im Global Language Center,İnteraktif özelliklerle donatılmış, öğrencilere uzaktan eğitim vermek için optimize edilmiş sanal bir sınıf ortamı sunuyoruz.

Anadil öğrenir gibi %100 İngilizce

Im Global Language Center öğretmen olabilmenin birinci koşulu anadilinin İngilizce olması veya anadil düzeyinde İngilizce konuşabiliyor olmaktır. Seçilmek için sıkı kriterlerden geçmiş anadil olarak İngilizce’nin konuşulduğu (ABD, Avustralya, Büyük Britanya, Güney Afrika, İrlanda, Kanada, Yeni Zelanda ) veya İngilizce’nin resmi dil olduğu ülkelerin vatandaşı öğretmenlerle çalışıyoruz.

Avrupa Dil Portfolyosu.

Im Global Language Center aldığınız eğitim Avrupa Komisyonu’nun belirlediği kriterlere ve Avrupa standartlarına göre hazırlanmıştır. Derslerimiz, CEFR (Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) standardına uygun bir program çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

 

 

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.