+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Ielts Online Ders

Online IELTS Kursu Hakkında

Online IELTSsınavı kursu ile gerçek sınıf ortamından farksız bir şekilde IELTSsınavıAcademic veya General’a hazırlanabileceksiniz. 4 kişilik veya birebir sanal sınıflarımızdaIELTS’in ölçtüğü dil becerilerini geliştirme ve sınava eksiksiz hazırlanma imkanına sahipsiniz.

Online IELTS Kursu Detayları

  • dersleri sınav konusunda uzman üniversite hocaları vermektedir
  • derler canlı ve interaktif olarak işlenmektedir
  • dersin işlenişi gerçek sınıf ile birebir aynıdır
  • sınıf kontenjanı 4 ile sınırlıdır
  • programa katılan adaylar Im Global Language Center Ielts Kursu ile binlerce örnek soru, video ve okuma parçasına ücretsiz olarak erişebilecektir
  • program için kullanılacak basılı materyaller adaylara kargo ile ücretsiz olarak ulaştırılacaktır

Online IELTS Kursu Kimler İçin Uygundur?

İngilizce seviyesi orta veya orta üst düzeyde olup bazı dil becerilerini geliştirmeleri gereken öğrenciler içindir. Şöyle ki, bir öğrenci okuduğunu anlama bölümünde yeterli bir düzeyde olabilir ama aynı öğrenci konuşma becerileri anlamında yeterli performansı gösteremeyebilir. Bu noktada okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerine ayırdığımız süreleri eşit biçimde bölmek yerine, gelişimine daha fazla ihtiyaç duyulan bölüme ağırlık veriyoruz.

Vermiş olduğumuz eğitimin neticesini görmek ve öğrenci performansını ölçmek için her bir beceri için ayırdığımız ders saatlerinin dışında öğrenci verilen ödevleri yapar ve geribildirim alır. Öğrencinin eğitim süresi boyunca hem Im Global Language Center Ielts Kursu öğrenim yönetim sisteminde hem de dışarıdan verilen materyallerle hedeflenen düzeye erişmesine çalışılır.

 

 

 

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.