+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

Ielts Kursu Hakkında

Ielts Kursu Hakkında

KURSU İÇİN NEDEN IM GLOBAL LANGUAGE CENTER IELTS KURSU?

  1. Her ay IELTSsınavınagiren kursu eğitmenleri tarafından hazırlanan eğitim programı sayesinde kısa zamanda en yüksek puanı almanızı sağlar.
  2. Sınavından en az 8 PUAN almış, ölçme ve değerlendirme konusunda yüksek lisans eğitimi olan eğitmenler, sizin ihtiyacınız olan kursu ihtiyacınız sağlar.
  3. Her öğrencinin ihtiyacı olan puana ve İngilizce seviyesine göre en önemlisi öğrencinin öğrenme tarzına göre eğitim saati verilir.
  4. Ücretsiz en az 25 tane sınav yapılır, böylece sınav kaygısı minimuma indirilir.
  5. KAYIT OLMADAN ÖNCE ÜCRETSİZ DENEME DERSİ YAPILIR.

Ielts Kursu Hakkında

IELTS Kursu Amacı?

IELTSkursumuzun temel amacı, siz öğrencilerimizin ihtiyacı olan puanı gereksiz materyal veya alıştırmalarla uğraştırmadan, IELTS reading, writing, speaking ve listening bölümleriyle ilgili teknik ve taktik eğitimi sunmaktır.

IELTSsınavı daha önceki şeklinden farklı olarak konuşma bölümünün var olması ve daha aktif bir makale bölümü ile karşımıza çıkması sadece bireysel çalışma ile başarılacak bir sınav olmayı zorlaştırmıştır. Bu eksikliği gidermek için IM GLOBAL LANGUAGE CENTER IELTS KURSU sizlere IELTS sınavında zorluk çekmemeniz için yardımcı olur.

IELTS Eğitmenleri?

IELTS kurslarında, genel İngilizce eğitmenleri ve sınav eğitmenleri ayırımında dikkat edilmemektedir. Bu ayrımın yapılmaması öğrencilerin gereksiz vakit kaybına sebep olur.  Im Global Language Center Ielts Kursu olarak eğitmenlerimiz IELTS sınavından en az 8 almış, ölçme ve değerlendirme konusunda yüksek lisans eğitimleri vardır. Kayıt olmadan önce deneme dersi yapıp eğitmen seçebilirsiniz.

IELTS Kursunun İçeriği ve Eğitim Programı?

CollinsIelts serisi ve Cambridge Ieltsserisiöğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bu kitaplara ek olarak kendi hazırladığımız ek kaynaklar,  IELTS kelime çalışmaları, okuma parçaları, sadece kendi öğrencilerimiz için hazırlanmış listening çalışmaları öğrencilerimize sunulmaktadır.  Sınavda çıkabilecek soru türleriyle ilgili çalışmalar yapılır ve bu soru türlerine özgü ipuçları, teknik ve taktikler sunulur.

 

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.