+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

İş İngilizcesi Özel Ders

 

Im Global Language Center olarak iş İngilizcesi özel ders birebir yüzyüze veya online eğitim ile sizlere hizmet sunmaktayız. Mesleki İngilizce (İş İngilizcesi), iş hayatında etkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere yöneliktir. Günümüz iş dünyasında başarılı olmak iyi derecede iş İngilizcesi bilmeyi gerektirir. Im Global language Center’da dersler, konusunda uzman akademik kadromuzun öğretim elemanları tarafından verilmektedir. Ders içerikleri iş hayatında en çok ihtiyaç duyulan alanlar tespit edilerek hazırlanmıştır.

PROGRAMIN AMACI Mesleki İngilizce programının ana amacı katılımcılarımızın iş hayatında farklı durumlarda ihtiyaç duyulan dil ve kelime yapılarını geliştirme ve iş yazışmaları konusuna hâkim olmalarını sağlamaktır. İş İngilizcesi kursuna katılan kursiyerlerimiz programı tamamladıklarında aşağıda belirtilen becerilere sahip olacaklardır.

1. CV yazma, iş başvuruları ve mülakatlarda bulunma,

2. İş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi konularda katılım sağlama,

3. Pazarlama, tanıtım, satış konularında kurumsal görüşmelerde bulunabilme, İş mektupları, iş sözleşmeleri, müşteri ilişkileri, sunum ve müzakere teknikleri ile ilgili konularda dili yetkin bir şekilde kullanabilme.

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.