+90 (501) 911 29 18

İçinde Gelecek Var...       


 

İspanyolca

 

NEDEN İSPANYOLCA ÖĞRENMELİYİM ?

Hiç şüphesiz İngilizce günümüzde tüm dünyada gerek günlük yaşamda gerekse bir çok sektörde ağırlığı olan bir dil.İspanyolca Kursu Ancak günümüzde ana dili İngilizce olan milyonlarca kişi ikinci dil olarak İspanyolcayı öğrenmektedir. İspanyolca ikinci bir yabancı dil olarak da tüm dünyada en çok rağbet gören birkaç lisandan biridir. Dışa

açılan ülkemizde İngilizce dışında, İspanyolca Kursu gibi dünyada yaygın olarak konuşulan lisanların da öğrenilmesi bir çok iş kolunda iş verenlerin en çok aradıkları niteliklerin başında geliyor. İspanyolca Kursu Bun da Avrupa Birliği ile ilişkilerin yeni bir dönemece girdiği günümüzde Türk müteşebbislerinin Avrupa'da Pazar arayışlarını yoğunlaştırmaları ve avrupalı şirketlerle işbirliklerini yoğunlaştırmaları da önemli bir etken.

İSPANYOLCA KURSU SEVİYELERİ

İspanyolcaKursu , Im Global Language Center  eğitim programımızda altı seviye bulunmaktadır
Seviye A1; Toplam 72 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Seviye A2;İspanyolca Kursu Toplam 72 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı kendisi, ailesi, alışverişi, sevdiği yerler ve işi hakkında kurulan başlıca cümleleri anlayabilir. Katılımcının aşina olduğu ve cevaplarını bildiği günlük işler hakkında zamanında bilgi verebilir. Geçmişiyle ilgili bilgileri ve çevresinde oluşan anlık ihtiyaçları basit şekilde yazabilir.

Seviye B1;İspanyolca Kursu Toplam 72 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı kapsamlı dil bilgisi kullanabilir, isteklerini kolayca iletebilir, konuşulanları rahatça anlayabilir.

Seviye B2;İspanyolca Kursu Toplam 72 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı artık bağımsız dil kullanıcısıdır. İstediklerini kapsamlı cümleler kurarak anlatabilir, akademik İspanyolca eğitimi için altyapı oluşturmuş olur.

Seviye C1;İspanyolca Kursu Toplam 72 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı yetkin dil kullanıcısı olma yolunu yarılamıştır. Dil bilgisine tamamen hakim olur, konuşmada akıcılık sağlar.

Seviye C2; İspanyolca Kursu Toplam 72 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarı ile tamamlayan katılımcı artık yetkin dil kullanıcısıdır. Anlaşılması güç, karmaşık bilgileri kullanır. Dile tamamen hakim olur. Bir İspanyol kadar rahat konuşup, anlaşabilir.

HAFTA SONU EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Günler

Saatler

Haftalık Ders Saati

Kur Süresi

Cumartesi - Pazar

10:00 - 14:00

8

2 Ay

Cumartesi - Pazar

14:00 - 18:00

8

2 Ay

 

HAFTA İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Günler

Saatler

Haftalık Ders Saati

Kur Süresi

Pazartesi - Çarşamba

19:00 - 21:30

6

2,5 ay

Salı - Perşembe

19:00 - 21:30

6

2,5 ay

İSPANYOLCA KURSU EĞİTİM İÇERİĞİ

  • Im Global Language Center  olarak 2010 yılından bu yana İspanyolca eğitimleri vermekteyiz
  • 6 Kurdan Oluşmaktadır .
  • Her Kur   72 saat sürmektedir.
  • Dersler tamamı İspanyol, formasyon sahibi, uzman eğitmen kadrosu tarafından verilir.
  • Özgün ders materyalleri kullanılır.
  • Programımız öğrenci merkezli yaklaşım temellidir.
  • Ek aktiviteler (konuşma sınıfları, kelime sınıfları vb.) sunulmaktadır.
  • İspanyolca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır.
  • Dersler için son teknoloji kullanılır; bu sayede online eğitim ve online alıştırma imkanları sağlanır.
  • Eğitim sonunda kursumuzun milli eğitim onaylı sertifikası verilir.

 

Referanslarımız

Facebook

Adres   :   Ethem Efendi Caddesi, No:76
        Kat:2 Erenköy-Kadıköy/İstanbul
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr
         


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.