+90 (216) 414 69 24

TOEFL KURSU İÇİN NEDEN GLOBAL DİL AKADEMİSİ?

  1. Her ay TOEFL sınavına giren TOEFL kursu eğitmenleri tarafından hazırlanan eğitim programı sayesinde kısa zamanda en yüksek puanı almanızı sağlar.
  2. TOEFL sınavından en az 110 almış, ölçme ve değerlendirme konusunda yüksek lisans eğitimi olan eğitmenler, sizin ihtiyacınız olan TOEFL IBT kursu ihtiyacınız sağlar.
  3. Her öğrencinin ihtiyacı olan puana ve İngilizce seviyesine göre en önemlisi öğrencinin öğrenme tarzına göre eğitim saati verilir.
  4. Ücretsiz bilgisayar üzerinden en az 25 tane sınav yapılır, böylece sınav kaygısı minimuma indirilir.
  5. KAYIT OLMADAN ÖNCE ÜCRETSİZ DENEME DERSİ YAPILIR.

Toefl Kursu Hakkında

TOEFL PBT Kursu Amacı?

TOEFL PBT kursumuzun temel amacı, siz öğrencilerimizin ihtiyacı olan puanı gereksiz materyal veya alıştırmalarla uğraştırmadan, TOEFL reading, writing, speaking ve listening bölümleriyle ilgili teknik ve taktik eğitimi sunmaktır.

TOEFL IBT sınavı daha önceki şeklinden farklı olarak konuşma bölümünün var olması ve daha aktif bir makale bölümü ile karşımıza çıkması sadece bireysel çalışma ile başarılacak bir sınav olmayı zorlaştırmıştır. Bu eksikliği gidermek için GLOBAL DİL AKADEMİSİ olarak sizleri TOEFL sınavında zorluk çekmemenizi amaçlar.

TOEFL IBT Eğitmenleri?

TOEFL kurslarında, genel İngilizce eğitmenleri ve sınav eğitmenleri ayırımında dikkat edilmemektedir. Bu ayrımın yapılmaması öğrencilerin gereksiz vakit kaybına sebep olur.  Global Dil Akademisi, olarak eğitmenlerimiz TOEFL sınavından en az 110 almış, ölçme ve değerlendirme konusunda yüksek lisans eğitimleri vardır.Kayıt olmadan önce deneme dersi yapıp eğitmen seçebilirsiniz.

TOEFL IBT Kursunun İçeriği ve Eğitim Programı?

Barron's TOEFL IBT,   Kaplan TOEFL IBT, Cambridge Preparation forthe TOEFL Test, TheOfficial Guide tothe TOEFL IBT kitapları öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bu kitaplara ek olarak kendi hazırladığımız ek kaynaklar,  TOEFL kelime çalışmaları, okuma parçaları, sadece kendi öğrencilerimiz için hazırlanmış listening çalışmaları öğrencilerimize sunulmaktadır.  Sınavda çıkabilecek soru türleriyle ilgili çalışmalar yapılır ve bu soru türlerine özgü ipuçları, teknik ve taktikler sunulur.

Referanslarımız

Adres   :   Osmanağa Mah. Halitağa Cad.
        No: 22 Kadıköy İstanbul Türkiye
Telefon   :   +90 216 414 69 24
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.