+90 (216) 414 69 24

IELTS kursumuzun temel amacı, siz öğrencilerimizin ihtiyacı olan puanı gereksiz materyal veya alıştırmalarla

 uğraştırmadan, IELTS reading, writing, speaking ve listening bölümleriyle ilgili teknik ve taktik eğitimi sunmaktır.

IELTSsınavı daha önceki şeklinden farklı olarak konuşma bölümünün var olması ve daha aktif bir makale bölümü ile karşımıza çıkması sadece bireysel çalışma ile başarılacak bir sınav olmayı zorlaştırmıştır. Bu eksikliği gidermek için GLOBAL DİL AKADEMİSİ olarak sizleri IELTS sınavında zorluk çekmemenizi amaçlar.

IELTS Eğitmenleri?

IELTS kurslarında, genel İngilizce eğitmenleri ve sınav eğitmenleri ayırımında dikkat edilmemektedir. Bu ayrımın yapılmaması öğrencilerin gereksiz vakit kaybına sebep olur.  Global Dil Akademisi, olarak eğitmenlerimiz IELTS sınavından en az 8 almış, ölçme ve değerlendirme konusunda yüksek lisans eğitimleri vardır. Kayıt olmadan önce deneme dersi yapıp eğitmen seçebilirsiniz.

IELTS Kursunun İçeriği ve Eğitim Programı?

Collins Ielts serisi ve Cambridge Ielts serisiöğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bu kitaplara ek olarak kendi hazırladığımız ek kaynaklar,  IELTS kelime çalışmaları, okuma parçaları, sadece kendi öğrencilerimiz için hazırlanmış listening çalışmaları öğrencilerimize sunulmaktadır.  Sınavda çıkabilecek soru türleriyle ilgili çalışmalar yapılır ve bu soru türlerine özgü ipuçları, teknik ve taktikler sunulur.

Referanslarımız

Adres   :   Osmanağa Mah. Halitağa Cad.
        No: 22 Kadıköy İstanbul Türkiye
Telefon   :   +90 216 414 69 24
Mobil   :   +90 501 911 29 18
E-posta   :   info@globaldilakademisi.com.tr


Telif Hakkı © 2014. Global Dil Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.